Spotkanie autorskie

W dniu 17 czerwca 2024r. roku w Galerii Spotkań w Łysomicach odbyło się wyjątkowe spotkanie z autorką książek dla dzieci, Panią Izą Niewidomską-Labiak -  poetką, malarką, autorką i ilustratorką książek dla dzieci. Spotkanie zostało zorganizowane przy współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Łysomicach w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. Podczas spotkania Pani Iza opowiedziała o swojej twórczości, zdradziła kilka tajemnic związanych z procesem pisania, ilustrowania książek, a także przeczytała fragmenty swoich opowiadań. Dzieci z zainteresowaniem słuchały historii oraz rozwiązywały słowne zagadki. Niespodzianką tego dnia były warsztaty plastyczne, podczas których uczestnicy spotkania wykonali prace techniką graficzną serii odbitek w farbach akrylowych - monotypia akrylowa. Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem  oraz możliwością zakupu książki wraz autografem. Dziękujemy wszystkim za udział w literackim wydarzeniu.

• autor: Justyna Wojnowska-Wachowiak
  • biblioteka