Przedszkoliada

PRZEDSZKOLIADA.PL to ogólnopolski system rozrywki ruchowej dla dzieci w wieku przedszkolnym. Naszą misją jest propagowanie aktywności fizycznej wśród dzieci i budowania pozytywnych skojarzeń ze sportem.

W placówkach przedszkolnych realizujemy czteroletni program zajęciowy „Drużyna Kangura”, są to fabularyzowane gry i zabawy ruchowe pośród których przemycamy treści ze wszystkich sportów zespołowych: piłka nożna, piłka siatkowa, koszykówka oraz piłka ręczna. Dla aktywnych przedszkolaków organizujemy największy w Europie cykl imprez sportowych- Przedszkoliada Tour.

Projekt Przedszkoliada.pl działa pod patronatem Ministra Sportu i Turystki, Rzecznika Praw Dziecka, Polskiego Komitetu Olimpijskiego. W sezonie 2017/2018 Przedszkoliadę.pl objął Honorowym Patronatem Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej.

Osoba prowadząca: Paweł Matczak