Bal Karnawałowy

„(…)Karnawałowy bal mają.
Och, jak pięknie wyglądają!
Są i pszczółki, biedroneczki,
misie, małpki, cyganeczki.
Są i królewny, i księżniczki,
królewicze, ogrodniczki.
Wszyscy pięknie wystrojeni,
uśmiechnięci, zadowoleni.
Stroje mają wystrzałowe,
piękne, modne, kolorowe…”

W czwartek 16 stycznia 2020r. w naszym przedszkolu odbył się wielki bal karnawałowy. W tym dniu pomysłowość rodziców nie miała granic, gdyż tego dnia w przedszkolu trudno było rozpoznać dzieci. Przedszkolaki zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, pszczółki, strażaków, piratów, rycerzy, lisy, policjantów, czy też Spider-Mana, pojawiły się również postacie z ulubionych bajek Świnka Peppa, Zygzak McQueen, Psi Patrol –Skye, Myszka Minnie i wiele innych. Wspólnie z dziećmi przebrały się również Panie nauczycielki wcielając się w lekarzy, cyganki, piratów, Afrodytę, kotki, Myszki Minnie, cheerleaderkę, czarownicę, strażaków. Tego dnia dzieci świetnie się bawiły, dzięki skocznej i rytmicznej muzyce, która zachęcała je do tańców i wspólnej zabawy. Oczywiście w czasie balu była chwila na odpoczynek-słodki poczęstunek. Wspólna zabawa wywołała na twarzach dzieci uśmiech i przyniosła wiele radości, a także dostarczyła niezapomnianych wrażeń.

bal.jpg
bal1-Copy.jpg