Wigilia Przedszkolna

W piątkowe południe, 20 grudnia odbyła się w naszej grupie wyjątkowa uroczystość. Pierwszy raz w filii w Lulkowie, odbyło się spotkanie wigilijne z udziałem pracowników Urzędu Gminy Łysomice oraz Dyrekcji naszego przedszkola. Na tę wyjątkową okazję przygotowaliśmy wspólnie z dziećmi i rodzicami niepowtarzalny występ. Nasze przedszkolaki zamieniły się w cudne aniołki, zaś rodzice zrobili dzieciom i zgromadzonym gościom niespodziankę przedstawiając Jasełka. Zaskoczenie i radość na twarzach dzieci oraz aplauz widowni to najlepszy dowód na to, jak wspaniale rodzice poradzili sobie ze swoim zadaniem. Po części artystycznej przyszedł czas na słodki poczęstunek i obowiązkową wizytę Świętego Mikołaja z prezentami. Serdecznie dziękujemy gościom za zaszczycenie nas swoją obecnością. Wielkie podziękowania na ręce rodziców za wspaniałe Jasełka.

Zdrowych i spokojnych świąt oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku!

01-1.jpg
02-1.jpg
03-1.jpg
04-1.jpg
05-1.jpg
IMG_5413.jpg
IMG_5437.jpg
IMG_5458.jpg
IMG_5462.jpg
IMG_5465.jpg