Kraina Lodu 2

Dnia 26.11.2019 r. dzieci z Przedszkola Publicznego Jelonek oraz filii pod opieką pań, oraz kilkoro rodziców wybrały się na wycieczkę do kina Cinema City
w Toruniu na długo wyczekiwaną bajkę pt. „Kraina Lodu 2”. Ale zanim nadszedł ten wyczekiwany moment spotkania z Elsą i Anną, byliśmy uczestnikami opowieści o najpiękniejszych bajkach na świecie, o historiach znanych i mniej znanych współczesnym młodym czytelnikom oraz dowiedzieliśmy się jakie umiejętności trzeba mieć, aby zostać bajkopisarzem. Nasze przedszkolaki bardzo uważnie słuchały i dzięki temu zdobyły nagrody za poprawnie udzielone odpowiedzi. Bajki mają w sobie coś magicznego, coś co sprawia, że z chęcią przenosimy się w świat, gdzie wyobraźnia nie zna granic, a my na długo utożsamiamy się z jej bohaterami. Dlatego przygody Elsy i Anny dostarczyły dzieciom bardzo dużą dawkę zabawy i pozytywnych emocji. Ale wyjazdy do kina to nie tylko wycieczka autokarowa, ale wzmocnienie więzi koleżeńskich, kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej, poznanie nowych miejsc z zakresu kultury w regionie oraz kształtowanie nawyków kulturalnych i zachowania się w miejscach publicznych.

IMG_5176.jpg
IMG_5177.jpg
IMG_5178.jpg
IMG_5179.jpg
IMG_5181.jpg
IMG_5182.jpg
IMG_5185-—-kopia.jpg
IMG_5186.jpg
IMG_5187.jpg