Pasowanie na Przedszkolaka

Jestem sobie przedszkolaczek

jestem ważny, dużo znaczę.

Na bębenku marsza gram,

ram -tam -tam, ram- tam- tam…

Pasowanie na przedszkolaka, które odbyło się w listopadzie, to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki, otrzymując od rodziców i zaproszonych gości gromkie brawa. Kolejnym punktem programu było złożenie uroczystego ślubowania oraz pasowanie zaczarowanym ołówkiem, którego dokonała Pani Dyrektor. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom oraz upominek. Po zakończonej oficjalnej części pasowania,wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców świeżo pasowanych przedszkolaków.

Ten wyjątkowy dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.