V konkurs logopedyczny

Przedszkole Publiczne JELONEK

ma zaszczyt zaprosić  dzieci i rodziców

na

V konkurs logopedyczny

„ Jesienne masowanie, rymów zbieranie ”

Aby wziąć udział w naszej zabawie…

1. Wymyślcie wspólnie krótką rymowankę, a do niej prosty masażyk!!! Wykonajcie pracę plastyczną, która będzie waszym pomysłem przedstawienia jesieni (technika dowolna, format A4)

1. Pozostawcie u wychowawcy grupy pracę plastyczną z umieszczonym na niej w dowolny sposób tekstem rymowanki i opisem masażyku lub prześlijcie ją na adres:

Przedszkole Publiczne Jelonek w Papowie Toruńskim

1. Warszawska 24, 87-148 Łysomice z dopiskiem KONKURS LOGOPEDYCZNY „Jesienne masowanie, rymów zbieranie”

TERMIN dostarczenia prac : 21 listopada 2019

Dodatkowych informacji udziela logopeda Joanna Kulis, tel. 667-232-231    asiacoolis@wp.pl

Zapraszamy !!!

„Na górze róże, na dole fiołki”

NA GÓRZE RÓŻE, ( trzymamy dziecko na kolanach; dziecko zwrócone do nas twarzą. Rysujemy na jego barkach duże kwiaty)

NA DOLE FIOŁKI, (na plecach, w ich dolnej części-małe kwiatki)

MY SIĘ KOCHAMY, JAK DWA ANIOŁKI ( przytulamy dziecko, krzyżując ręce na jego łopatkach).

regulamin masowanie pdf 2019