Uroczyste Zakończenie Roku

28 czerwca nasze przedszkolaki wraz z rodzicami pożegnały kolejny rok przedszkolny. Tym razem nasze Biedronki postanowiły się wspaniale zabawić i uroczystość odbyła w Gospodarstwie Agroturystycznym w Gostkowie. Zgodnie z tradycją cała impreza rozpoczęła się występem artystycznym dzieci, wręczeniem dyplomów, upominków i podziękowań oraz mnóstwem łez. Na osłodę wszyscy zajadaliśmy się pysznym tortem, oczywiście w kształcie Biedronki! Następnie przyszedł czas na zabawę. Zarówno dzieci jak i rodzice korzystali z różnych atrakcji na placu zabaw, była karuzela, sanki, zjeżdżalnia, gokarty, i kręcące się we wszystkie strony urządzenia. Przedszkolaki z fascynacją podziwiały mieszkające w gospodarstwie zwierzęta: konie, lamy, alpaki, kozy, pawie, dziką lochę i wiele innych. Wielką frajdę sprawiła dzieciom i rodzicom przejażdżka wozem po okolicy, jazda na kucyku oraz przeciąganie liny z osiołkiem. W trakcie kliku godzinnej zabawy straciliśmy dużo energii, lecz uzupełniliśmy ją kiełbaskami z ogniska. Wszyscy fantastycznie się bawiliśmy i nie możemy doczekać się września i kolejnego wspaniałego roku.

Do zobaczenia po wakacjach!

3.jpg
4.jpg
20190628_110012.jpg
20190628_132837.jpg
1.jpg
2.jpg