Wycieczka do Gospodarstwa Agroturystycznego

W tym roku zajączek wielkanocny był bardzo hojny dla przedszkolaków z grupy „Jagódki” i podarował im w prezencie wycieczkę do Gospodarstwa Agroturystycznego w Gostkowie. 19 kwietnia tuż po śniadaniu wyruszyliśmy na pieszą wycieczkę do gospodarstwa. Słońce świeciło, a „Jagódki” w dobrych humorach maszerowały nie do końca świadome jakie atrakcje na nie czekają. Na miejscu przywitał dzieci ogromny pluszowy kaczorek. Pierwszym punktem w planie naszej wycieczki okazał się plac zabaw,  co sprawiło przedszkolakom wiele radości. Po świetnej zabawie na placu ruszyliśmy zwiedzać gospodarstwo oraz żyjące w nim zwierzęta. Dzieci miały możliwość zobaczyć różnego rodzaju ptactwo ich pióra oraz jaja. Okazało się, że w kurniku czekała na dzieci niespodzianka – czekoladowe jaja. Zadowolone dzieci w stajni mogły pogłaskać kucyka osiołka oraz lamy. Następnie na wybieg zostały wypuszczone kozy, dzik oraz alpaka, które przedszkolaki mogły karmić przygotowanym dla nich chlebem. Kolejnym punktem naszej wycieczki okazała się przejażdżka wozem po Gostkowie. Kilka godzin spędzonych w gospodarstwie agroturystycznym minęło błyskawicznie. Wśród atrakcji znalazły się jeszcze oprowadzanie dzieci na kucyku oraz przejażdżki sportową bryczką. Dzieci zmęczone, ale szczęśliwe i pełne pozytywnych wrażeń zostały odebrane przez swoich rodziców.

gostkowo.jpg
gostkowo2.jpg
gostkowo3.jpg
gostkowo4.jpg
gostkowo5.jpg
gostkowo6.jpg
gostkowo7.jpg
gostkowo8.jpg
gostkowo9.jpg
gostkowo10.jpg
gostkowo11.jpg
gostkowo12.jpg