Grupa Rybki w Cinema-City

Wycieczka do kina na warsztaty „Ziemia kraina niesamowitych żywiołów” sprawiła naszej grupie wiele radości. Nauka przez zabawę to najlepszy sposób na rozwój naszych przedszkolaków. Woda, ogień, powietrze i ziemia, czyli cztery żywioły tworzące piękno otaczającego nas świata, uczą jak mądrze korzystać z bogactwa naszej planety. Od kropelki deszczu do katastrofalnej powodzi, od małej iskierki do ogromnego pożaru. Od lekkiego podmuchu wiatru do silnej wichury, od wybuchu wulkanu do trzęsienia ziemi. „Filmowy Świat Przedszkolaka” to projekt skierowany do przedszkolaków, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z filmem oraz nauką. Jego celem jest pokazanie dzieciom tego, co najważniejsze w przystępny oraz zabawny sposób, a dzieci, dzięki różnorodnym tematom, mogą rozwijać swoje zainteresowania i pasje. Spotkania składają się z dwóch części:  zajęć edukacyjnych i pokazu filmowego. Film „Miś Bamse i córka wiedźmy” –  to pełna humoru i ciepła animacja o dzielnym misiu Bamse, który ratuje swoją wioskę przed złym Krezusem. Na zakończenie spotkania „Filmowy świat Przedszkolaka” wszyscy uczestnicy otrzymali upominki.

20190319_145348.jpg
20190319_145356.jpg
20190321_144722.jpg
20190321_145116.jpg