Wycieczka do Baju

Dnia 22 lutego grupa „Żabki” spędziła bardzo fascynujący dzień  w teatrze Baj Pomorski na spektaklu „Brzdęk i dźwięk”. Dzieci z naszej grupy po raz pierwszy odwiedziły magiczne miejsce jakim jest teatr. Na przedstawieniu siedziały jak zaczarowane i słuchały dźwięków, które dobiegały z różnych stron. Po spektaklu nasza przygoda w teatrze dopiero się rozpoczęła. Dzięki wspaniałej osobie jaką jest pani Edytka, która prowadzi w naszym przedszkolu zajęcia teatralne mieliśmy możliwość zobaczyć cały Baj pomorski od podszewki. Odwiedziliśmy prawie wszystkie pomieszczenia jakie się tam znajdują np. charakteryzatornie, rekwizytornie,  garderoby, pracownie, w których przygotowywane są rekwizyty dekoracje, stroje (ubrania, peruki) i wiele innych pomieszczeń niezbędnych dla przygotowania przedstawienia np.: pomieszczenie zaplecza technicznego związanego z właściwym oświetleniem, nagłośnieniem sceny. Możemy śmiało powiedzieć, że była to najbardziej ciekawa wycieczka na jakiej byliśmy. Na koniec zwiedzania otrzymaliśmy afisz z dedykacją i podpisami od aktorów.

Serdecznie dziękujemy, pani Edytce za pełnienie funkcji przewodnika i umożliwienie nam przeżycia tych niezapomnianych chwil.