Grupa Rybki wita Wiosnę

                                                                                   Marzanna odchodzi,

                                                                                  a z nią groźna zima.

                                                                                  Słoneczko na niebie

                                                                              mocniej grzać zaczyna…

                        

W nocy z 20 na 21 marca zaczyna się astronomiczna Wiosna – pora roku oczekiwana  z niecierpliwością  i witana z radością. Dnia 21 marca  przedszkolaki z grupy Rybek tradycyjnie pożegnały zimę. Korzystając z pięknej słonecznej pogody przedszkolaki  wspólnie z wychowawczynią gromadą przywitały wiosnę. Nasza Marzanna tradycyjnie wykonana była ze słomy, miała piękną suknię. Marzannę symbol zimy przedszkolaki pozostawiły samotnią  aby odeszła… Tego dnia naprawdę zawitała do nas wiosna, spacer i zabawy  umilały nam promienie wiosennego słońca.

Zdjęcie8664.jpg
Zdjęcie8668.jpg
Zdjęcie8671.jpg
Zdjęcie8673.jpg
Zdjęcie8682.jpg