Motylki z wizytą w Baju

Na specjalne zaproszenie pani Edyty Soboczyńskiej- aktorki, przyjechaliśmy do Teatru Baj Pomorski. Naszą przygodę rozpoczęliśmy od obejrzenia spektaklu ,,Literkowo”. Ala i Ola główne bohaterki przeprowadziły nas przez magiczny świat liter. Największym jednak zaskoczeniem dla nas było to, że pani Edyta, która znamy z warsztatów teatralnych dziś jest Alą. Oglądaliśmy przedstawienie z zapartym tchem ale prawdziwa przygoda dopiero na nas czekała. Po spektaklu mogliśmy zwiedzić najciekawsze, niedostępne dla widzów, tajemnicze pomieszczenia teatru. Zwiedziliśmy  miejsce pracy techników, którzy zajmują się światłem i dźwiękiem. Byliśmy w magazynie kostiumów, pracowni krawieckiej i magazynie konstruktorskim. Wiemy jak powstają lalki, co to jest projekt i kim jest tajemniczy inspicjent.

Serdecznie dziękujemy pani Edycie za możliwość obejrzenia teatru od kulis i pani Basi, która nas tak pięknie przez nie przeprowadziła. To była niezapomniana teatralna lekcja!

 

1-1.jpg
2-1.jpg
4-1.jpg
5-1.jpg
6-1.jpg
7-1.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg