Dzień Babci i Dziadka w Słoneczkach

Słoneczka pamiętają o święcie swoich babć i dziadków. Zgodnie z wieloletnią tradycją , zaprosiły ukochane babcie i dziadków , aby uczcić ich święto , do swoich sal, które na ten czas przybrały odświętny wystrój. Opracowany pod kierunkiem nauczycielek program artystyczny, przedstawiony przez dzieci, był owacyjnie przyjęty przez zacnych gości. W przygotowaniu słodkiego poczęstunku, który dodatkowo umilił to spotkanie , pomogli rodzice przedszkolaków. Ta łącząca wiele pokoleń uroczystość a szczególnie jej klimat i oprawa , trwale zapisze się w pamięci uczestników ,będąc okazją do wielu pozytywnych wspomnień. Dziękujemy wszystkim gościom za świetną zabawę i życzymy życia najdłuższego, szczęścia i zdrowia dobrego!