Dzień Babci i Dziadka w grupie Sowy

 

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu na stałe wpisany jest w kalendarz imprez przedszkolnych i obchodzony jest co roku bardzo hucznie. Ten dzień pomimo pogody za oknem, to jeden z najcieplejszych dni w roku, bo ogrzany i wypełniony miłością dzieci i ich dziadków. To dzień, w którym małe serduszka dzieci biją szybciej, a Babcia i Dziadek ze wzruszeniem słuchają czułych słów , kierowanych pod ich adresem.

W tym roku gościliśmy dziadków w piątek 1 lutego. Z tej okazji dzieci pięknie przygotowały część artystyczną, w której za pomocą wierszy i piosenek z repertuaru swoich dziadków wystawiły inscenizację słowno-muzyczną. Przeboje porwały do śpiewu i tańca też naszych gości, u których na twarzach przeplatała się radość i wzruszenie.

Po występach wszyscy zostali zaproszeni na przygotowany przez mamy słodki poczęstunek.

Na pamiątkę spotkania goście obdarowani zostali upominkami własnoręcznie wykonanymi przez wnuki.

Takie spotkania pełne uśmiechów, wzruszeń i radości wzmacniają więzi emocjonalne z rodziną , uczą dzieci sposobów wyrażania uczuć oraz szacunku dla osób starszych.

 

1-Copy.jpg
2-Copy.jpg
3-Copy.jpg
4-Copy.jpg
5-Copy.jpg
6-Copy.jpg
7-Copy.jpg
8-Copy.jpg
9-Copy.jpg
10-Copy.jpg
11-Copy.jpg
12-Copy.jpg
13-Copy.jpg
14-Copy.jpg
15-Copy.jpg
16-Copy.jpg
17-Copy.jpg
18-Copy.jpg

 

Zachęcamy do obejrzenia filmu.