Jasełka 2018

Uroczystość Jasełek od wielu lat wpisana jest do kalendarza uroczystości organizowanych w naszym przedszkolu. W tym roku 13 grudnia 2018 roku przygotowały je dzieci z grupy Słoneczka prowadzone przez nauczycielki  Joannę Pucińską oraz Justynę Peszek przy udziale dzieci z grup Sowy, Żabki i Stokrotki.Na występ zostali zaproszeni rodzice, przyjaciele przedszkola na czele z Panem wójtem Piotrem Kowalem, Pani dyrektor  oraz nauczyciele i cały personel przedszkola. Piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy śpiewali piękne kolędy oraz pastorałki, a także mówili wiersze.  Ogromne zaangażowanie młodych aktorów, opłaciło się, ponieważ  przedstawienie wywarło duże wrażenie. Natomiast dzieci miały możliwość uczestniczenia w tradycji, a także możliwość zaprezentowania swoich umiejętności artystycznych. Puentą biblijnej historii stały się słowa wspólnie odśpiewanej przez wszystkich kolędy „Przybieżeli do Betlejem pasterze”. W trakcie uroczystości zostały także rozstrzygnięte 2 konkursy, które od lat cieszą się niesamowitą popularnością. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom! Na zakończenie na dzieci czekały miłe niespodzianki- Święty Mikołaj, który wręczył wszystkim dzieciom prezenty oraz słodki poczęstunek. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przedstawienie osobom oraz  licznie zebranej publiczności.